#PROGRAM

#IV DZIEŃ
NIEDZIELA
20 WRZEŚNIA
#14:00 - 14:30
#Plac Dominikański

Tres de la Nada “H2Oooops” | BILETY

Kup bilet na niedzielę 20.09 (14:00)

 

czas trwania: 33 minuty

wiek: bez ograniczeń

klaunada, żonglerka, ekwilibrystyka, iluzja, pantomima

 

Spektakl

„H2Oooops” to podróż do wnętrza ziemi i z powrotem w poszukiwaniu życiodajnego źródła. Na oczach widzów, w środku miasta Javier, Sergio i Jorge robią wszystko, by znaleźć to… czego szukają. Pomocy szukają w technologii, u publiczności i w sferach pozaziemskich. Zawziętość i determinacja w poszukiwaniach powodują różnorodność pomysłów – od prostych do kompletnie szalonych. Poświęcenie artystów przekłada się na emocje, dynamikę spektaklu i… finalny sukces lub spektakularną klapę projektu poszukiwawczego.

Żonglerka, klaunada, żart, taniec, iluzja oraz prawdziwa, głęboka opowieść to filary, na których Tres de la Nada rozpięli swój spektakl.

 

*Laureat konkursu na wybór wykonawcy cyrkowego spektaklu plenerowego Carnavalu Sztukmistrzów – I edycja 2020.

 

Autorzy

TRES DE LA NADA to trzech artystów z Pampeluny, miasta słynącego z wielu hiszpańskich tradycji. Zanim się spotkali, Javier Hernández występował z pokazami iluzji i żonglerki w Europie, a Sergio Carrero oraz Jorge Moreno stworzyli uliczne show komediowo-pantomimiczne, z którym zjeździli Europę, Azję i Afrykę. Teraz moce zostały połączone. Ich sztuka bazuje na prostym, acz uroczym żarcie, dźwięku synchronizowanym z ruchem, iluzji, żonglerce dziwnymi przedmiotami oraz na bezpośrednim kontakcie z widzem. Hiszpański temperament i środkowoeuropejska szalona pomysłowość są esencją ich sztuki.

Scenariusz, reżyseria, obsada: Javier Hernández, Sergio Carrero, Jorge Moreno

#KATEGORIE