#PROGRAM

#2017-07-29
#12:00 - 17:00
#Park przy Centrum Kultury

Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza

Doskonale znany wszystkim dzieciom, stały punkt Carnavalu Sztukmistrzów, prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów i Pedagogów Klanza. Mnóstwo atrakcyjnych edukacyjno-sprawnościowych zabaw dla dzieci w samym sercu miasta. W tegorocznym programie animatorzy przygotowali dla najmłodszych kilka stref zabaw: STREFA GIER I ZABAW NIEZNANYCH – to gry podwórkowe, ale też planszówki i karty. Najbardziej energetyczną i kreatywną strefą jest LATAJĄCA BAWIALNIA, a najbardziej spokojną i relaksacyjną –  KOCYKOWO, dedykowane rodzicom małych dzieci, w której wszyscy znajdą odpoczynek w cieniu drzew. Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych pojawi się na w parku obok Centrum Kultury w Lublinie. Do zabawy zapraszamy dzieci w każdym wieku:

 KRAINA GIER I ZABAW NIEZNANYCH

Spędzimy czas w krainie gier podwórkowych – berki – cukierki, BabaJaga, Ludzkie Memory, gry dla małych i dużych grup oraz kapsle, hacele, skakanka, guma i wiele innych zabaw. Dodatkowo: ciekawe gry planszowe i karciane oraz gry z kartką papieru.

LATAJĄCA BAWIALNIA

Strefa ruchu, zabaw twórczych i eksperymentów, gdzie spożytkujemy energię i rozwiniemy kreatywność. Zmierzymy się z torem przeszkód,  poćwiczymy  rzuty do celu – piłeczką, rzutkami, strzałami. Będziemy budować i konstruować z różnych rodzajów klocków. Nie zabraknie też zabaw wodnych i wielkich kartonowych budowli, które każdy mały niewyżyty artysta będzie mógł samodzielnie pomalować.

KOCYKOWO

 Miejsce dla maluchów z rodzicami i dzieci które chcą odpocząć po szalonych zabawach w Miasteczku.. Tu zanurzysz się w kolorowym gąszczu i tunelach oraz zabawie wśród 1000 klocków. Zapewniamy: kolorowe chusty, koce, zabawę kartami metaforycznymi i tradycyjnymi, książki od ręki i gry ćwiczące spostrzegawczość .

CYRKOWO

Otwarte warsztaty kuglarskie to świetna okazja aby poznać tajniki różnych dziedzin kuglarskich. Propozycja dla początkujących i pasjonatów. Pod okiem doświadczonych instruktorów poznamy zasady kilku sztuk cyrkowych – każdego dnia dwa inne rekwizyty tj. piłeczki, maczugi, obręcze, poiki i levisticki. Warsztaty są adresowane do dzieci, młodzieży, dorosłych, bardzo poważnych i bardzo dorosłych słowem wszystkich chętnych.

DSC_9205

#KATEGORIE