#Atrakcje

Strefa Chillout na Błoniach

Przed spektaklem lub po spektaklu zapraszamy do strefy chilloutu na Błonia pod Zamkiem. To niezobowiązująca przestrzeń relaksu, w której będzie można odpocząć z muzyką przy kawie, yerbie lub piwie. Pożywienie zapewnią wesołe ekipy z food trucków. Niektóre busy to zupełna nowość, inne – wasi ulubieńcy z poprzednich lat! Pełną listę FoodTrucków znajdziecie TU.

Po sąsiedzku znajdziecie również klimatyczną przestrzeń Strefy Relaksu Stokrotka, czyli najpiekniej kwitnącą miejscówkę na Carnavalu! Nie ważne, czy macie ochotę chillować na leżaku, wziąć udział w konkursach lub wpadliście na Carnaval z głodnymi zabaw dzieciakami – to miejsce sprawdzi się idelanie!

Klub festiwalowy pod banderą sławnego w świecie cyrkowców baru „Żongler”, zaprosi was również na strawę artystyczną. Gdy po zaprezentowanych w mieście spektaklach wciąż będzie Wam mało cyrku i zabawy – tu znajdziecie dokładkę. Program artystyczny klubu to głównie koncerty, ale też spontaniczne pokazy artystów festiwalu. Zagrają zespoły z muzyką do tańca, więc spodziewajcie się dobrej imprezy na koniec dnia!