#Atrakcje

Carnaval dla dzieci

W tym roku przygotowaliśmy dwie strefy aktywności dla rodzin z dziećmi. Do Parku przy Centrum Kultury zaprasza dobrze wszystkim znana KLANZA natomiast na Błoniach dzieci bawić się będą w cyrkowym miasteczku FRIKARTU oraz na Strefie Relaksu Stokrotka.

Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych to doskonale znany wszystkim dzieciom, stały punkt Carnavalu Sztukmistrzów. Miasteczko stworzone jest tak, by dawać przestrzeń dla wyobraźni i możliwości kreatywnych dziecka. Gry sprawnościowe i modułowe zabawki pobudzają inwencję twórczą i pozwalają dzieciom rozwinąć skrzydła fantazji. Różnorodność atrakcji oferowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA poprzez swój nieszablonowy edukacyjny wydźwięk, skierowana jest dla dzieci i całych rodzin.

FRIKART – to nowość na Carnavale. Coś dla najmłodszych czyli „czujesz FRIK robisz ART!” FrikArt to fascynująca podróż w świat sztuki cyrkowej. Warsztaty żonglerki, gigantyczne bańki mydlane, labirynt animacyjny, gry zręcznościowe. Wszystko to i wiele, wiele innych atrakcji znajdziecie w pięknym namiocie cyrkowym FrikArtu! Czterech instruktorów przez cały festiwal poprzez zabawę uczy najmłodszych uczestników Carnavalu Sztukmistrzów nowych umiejętności, pomaga złapać bakcyla, pokazuje, że akrobacje i cyrkowe triki to świetne sposób na spędzenie czasu!

Animacje na Strefie Relaksu Stokrotka – na Błoniach pod Zamkiem znajdziecie również Strefę Relaksu Stokrotka, a na niej mnóstwo animacji dla młodych uczestników Carnavalu m.in. zabawy z chustą animacyjną, warsztaty szczudlarskie i wielkie bańki mydlane! Pełny program animacji na strefie znajdziecie TU.