#ARTYŚCI

ALE Circus Dance Company „VII”

Kup bilet na niedzielę 20.09 (19:00)

czas trwania: 30 minut

wiek: 10+

żonglerka, manipulacja obiektami, duet akrobatyczny, akrobatyka powietrzna, akrobatyka naziemna, teatr fizyczny, akrobatyka taneczna, teatr ruchu, taniec

 

Spektakl

Spektakl przedstawia interakcję grupy osób – jednej kobiety i sześciu mężczyzn. Pierwsze skrzypce gra tu bunt kobiety, która sprzeciwia się zabawie z chłopcami według ich zasad. Widz wraz z bohaterką porusza się na dwóch płaszczyznach. W pierwszej warstwie znaczeniowej poruszamy się przez dzieje stworzenia świata, buntu aniołów, wygnania człowieka z raju, aby w końcu znaleźć się tu i teraz, w naszej rzeczywistości. Druga warstwa znaczeniowa zabiera widza w bardziej ideologiczną podróż. Towarzyszymy zagubionej i stłamszonej dziewczynie w jej drodze do stania się silną i niezależną kobietą, która ma odwagę tworzyć swój świat według własnych reguł.Muzyka z cyklu „Raj” Kaczmarskiego oraz repertuaru Karoliny Czarneckiej jest nie tylko akompaniamentem do opowieści, ale jej dosłownym narratorem.

 

Autorzy

Ale Circus Dance Company to zespół łączący sztukę cyrkową z tańcem i teatrem ruchu. Spektakle „ALE” to przede wszystkim teatr, w którym środki wyrazu zostały poszerzone o ewolucje cyrkowe, akrobatyczne i taniec. Teatr, który nie tylko zachwyca bogactwem formy, ale i skłania do przemyśleń. Bo zawsze jest jakieś ALE!

Artyści to absolwenci Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, zwycięzcy i laureaci wielu prestiżowych konkursów branżowych, finaliści, półfinaliści i uczestnicy programu Mam Talent, artyści z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, zdobytym na scenach w kraju i za granicą, ludzie, których połączyła wspólna pasja i miłość do teatru, tańca i sztuki cyrkowej!
Reżyseria:
Maciej Czarski
Konsultacja Choreograficzna: Weronika Pelczyńska
Obsada: Nicole Lewicka, Antek Borodziuk, Maciej Czarski, Mateusz Czwojdziński, Tomasz Piotrowski, Maciej Sokołowski, Kamil Witkowski

Harmonogram występów: