#AKTUALNOŚCI

Moustache-Postmen_9_photo_by_Tatiana_Shevchik.JPG.jpg

10 maja 2018

Szukamy Wolontariuszy na Carnaval Sztukmistrzów

Dotrzymujemy słowa i zgodnie z obietnicą, tuż po udanych majówkach, otwieramy nabór do czekającego na Wolontariuszy festiwalu.

atelieridollzi

23 kwietnia 2018

Warsztat Medialabowy | Nabór Medialnych Wolontariuszy Festiwalowych

Robisz zdjęcia, filmy, a może interesujesz się dziennikarstwem? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu promocji dużych wydarzeń kulturalnych?

food trucki

20 kwietnia 2018

Strefa Food Truck Carnavalu Sztukmistrzów

Jak co roku dbamy o strawę duchową dla was w postaci bogatego i urozmaiconego programu artystycznego, ale niemniej ważna jest strawa dla ciała! Tym zajmują się wybrane przez nas sympatyczne ekipy foodtruckowe. Strefa Food Truck funkcjonująca od 3 lat na Błoniach Zamkowych już na dobre wpisała się w Carnavalowy krajobraz . Nie inaczej też będzie w tym roku!
Rozpoczynamy poszukiwania najciekawszych, najsmaczniejszych, pozytywnych i zakręconych food trucków, które przyjadą do Lublina w terminie od 26-29 lipca, by karmić i poić uczestników oraz gości Carnavalu Sztukmistrzów.
Na zgłoszenia czekamy od 23 kwietnia do 30 maja!

slajder

2 marca 2018

Publikacja „Cyrk w świecie widowisk” – już dostępna!

Zachęcamy do lektury publikacji „Cyrk, w świecie widowisk”, którą można już pobrać w całości w formacie PDF. Zapraszamy również do zapoznania się z poniższą recenzją wydawniczą na temat publikacji autorstwa dr hab. Witolda Wołowskiego, prof. KUL.