#AKTUALNOŚCI

23 kwietnia 2018

Warsztat Medialabowy | Nabór Medialnych Wolontariuszy Festiwalowych

Robisz zdjęcia, filmy, a może interesujesz się dziennikarstwem? Chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu promocji dużych wydarzeń kulturalnych? Współtwórz z nami – Warsztatami Kultury w Lublinie – cztery największe festiwale kulturalne w Lublinie! Zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia do nowo tworzonej grupy Medialnych Wolontariuszy Festiwalowych. Jej celem będzie wsparcie medialne i promocyjne czterech festiwali […]

20 kwietnia 2018

Strefa Food Truck Carnavalu Sztukmistrzów

Jak co roku dbamy o strawę duchową dla was w postaci bogatego i urozmaiconego programu artystycznego, ale niemniej ważna jest strawa dla ciała! Tym zajmują się wybrane przez nas sympatyczne ekipy foodtruckowe. Strefa Food Truck funkcjonująca od 3 lat na Błoniach Zamkowych już na dobre wpisała się w Carnavalowy krajobraz . Nie inaczej też będzie w tym roku!
Rozpoczynamy poszukiwania najciekawszych, najsmaczniejszych, pozytywnych i zakręconych food trucków, które przyjadą do Lublina w terminie od 26-29 lipca, by karmić i poić uczestników oraz gości Carnavalu Sztukmistrzów.
Na zgłoszenia czekamy od 23 kwietnia do 30 maja!

slajder

2 marca 2018

Publikacja „Cyrk w świecie widowisk” – już dostępna!

Zachęcamy do lektury publikacji „Cyrk, w świecie widowisk”, którą można już pobrać w całości w formacie PDF. Zapraszamy również do zapoznania się z poniższą recenzją wydawniczą na temat publikacji autorstwa dr hab. Witolda Wołowskiego, prof. KUL.

312

1 marca 2018

Nie zabijaj!

20 lutego 2018 r. UNICEF opublikował raport o masowych ofiarach pośród dzieci we wschodniej Ghucie i Damaszku – przejmujące świadectwo bezradności wobec bezwzględnej przemocy i władzy.