#AKTUALNOŚCI

16 września 2020

Carnaval w Browarze Perła

W tym roku po raz pierwszy w historii Carnaval Sztukmistrzów zagości w Browarze Perła przy Bernardyńskiej 15! Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na was na terenie Browaru.

Otwarta taśma Browaru Perła

Pomimo tegorocznych ograniczeń, wspólnie z Perłą przygotowaliśmy dla Was coś nowego! Będzie to specjalna „otwarta taśma”, rozpięta między budynkiem a dźwigiem. Znajdziecie ją na terenie zabytkowego Browaru Perła, a przejścia będą się odbywać o każdej pełnej godzinie.


Busker Show

Wyjątkowy pokaz cyrkowy, w którym nietuzinkowi artyści zaprezentują swoje najlepsze numery. Barwny kolaż osobowości i dyscyplin cyrkowych, w którym zobaczymy zapierające dech w piersiach pokazy akrobatyczne, ogniowe, sztuczki iluzjonistyczne, klaunadę, kobietę gumę, taniec hula hop i ewolucje na drabinie. W programie występują: Dominika Osam-Gyaabin, Kari Panska, Krzysztof Kostera, Marcin Ex Styczyński, Marysia i Julian, Pan Ząbek.

wiek: bez ograniczeń
czas trwania: 90 minut

Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja zamknięta ze względu na wyczerpanie puli miejsc.

NIE MASZ REZERWACJI? NIE WSZYSTKO STRACONE! Z DOŚWIADCZENIA WIEMY, ŻE WIELE OSÓB Z REZERWACJĄ NIE DOCIERA I W TAKIM WYPADKU NA MIEJSCE NIEOBECNYCH WPUSZCZAMY OSOBY Z BRAMKI, DO LIMITU MIEJSC.


Kino Perła

O czwartku do niedzieli zapraszamy Was na seanse Carnavalowego Kina Perła. Seanse rozpoczynają się codziennie o 20:30. Wstęp wolny!

17.09, czwartek, 20.30 – PAPRYKA, SEX I ROCK’N’ROLL

18.09, piątek, 20.30 – KLAUNI

19.09, sobota, 20.30 – CZŁOWIEK SŁOŃ

20.09, niedziela, 20.30 – VOLTA


Harmonogram:

Czwartek:

Piątek:

Sobota:

Niedziela: