#AKTUALNOŚCI

23 maja 2017

Carnavalu Sztukmistrzów 2017 – Szukamy Wolontariuszy!

My już wiemy, że najbliższe lato w Lublinie będzie niezapomniane, bo czekają na nas doskonałe koncerty, ekscytujący buskerzy i wspaniali twórcy ludowi. Wiemy również, że czeka nas dużo ciężkiej pracy, ale również towarzyszącej temu frajdy. Wiemy też doskonale, że nie poradzimy sobie bez wsparcia bardzo szczególnych osób. Dlatego już dzisiaj otwieramy nabory Wolontariuszy, których serdecznie zapraszamy do współpracy przy Carnavale Sztukmistrzów.

To propozycja dla wszystkich, którzy lubią ludzi, nie boją się punktualności czy odpowiedzialności i chcą aktywnie spędzić lato, a przy okazji dowiedzą się, że nie ma sytuacji, których nie można rozwiązać!

Przydatne informacje znajdziecie w ankiecie rekrutacyjnej, dostępnej pod tym adresem:

Carnaval Sztukmistrzów- Ankieta Carnaval Sztukmistrzów. Nabór trwa do 2 lipca

Na wszystkie pytania chętnie odpowie koordynator Wolontariuszy Kasia Pudło pod adresem: wolontariat@warsztatykultury.pl

Dodatkowo zapraszamy do udziału w nowym projekcie badawczym. Badania będą dotyczyły wpływu festiwali plenerowych na rozwój społeczno-gospodarczy Lublina. Pierwsze działania rozpoczynają się już w nadchodzącą Noc Kultury! Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w spotkaniu informacyjnym 23 maja, o godzinie 17.00 w siedzibie Warsztatów Kultury przy ulicy Grodzkiej 5a (1. piętro).