#AKTUALNOŚCI

7 lipca 2017

Program festiwalu

CARNAVAL SZTUKMISTRZÓW 2017

CZWARTEK // 27 lipca 2017

12:00 – 21:00 Urban Highline /Trybunał Koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska

Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16:30 – 17:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
17:30 – 18:30 Abraham Arzate „The record breaker”
18:30 – 19:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
19:30 – 20:30 Abraham Arzate „The record breaker”

Centrum Kultury w Lublinie
18:00 – 20:00 Spotkanie fotograficzne SONY z Tomaszem Tomaszewskim
19:00 – 20:00 Les Paraconteurs „Consequences”

Plac Litewski
16:30 – 17:20 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
17:30 – 18:20 Cie du Trottoir „BAM!”
18:30 – 19:20 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
19:30 – 20:20 Cie du Trottoir „BAM!”

Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:30 – 17:30 Theater Irrwisch „Mudjumping”
17:30 – 18:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”
18:30 – 19:30 Theater Irrwisch „Wegenstreits Guests”
19:30 – 20:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”

Plac za Trybunałem
17:30 – 18:20 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
19:00 – 19:50 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
20:30 – 21:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
21:00 – 21:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”
21:30 – 22:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
22:00 – 22:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”

Plac przy dawnym Teatrze im. H.CH. Andersena
20:00 – 21:30 Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” i Przyjaciele – „Powrót Sztukmistrza”

Plac po Farze
20:00 – 21:00 Neljä Ässää „The Best Cover Band in the World”
21:00 – 21:30 Silk Sisters
21:30 – 22:30 3 Kings trio

Błonia pod Zamkiem
22:00 – 23:00 Neljä Ässää /Klub festiwalowy „Bar Żongler”


 

PIĄTEK // 28 lipca 2017

10:30 – 21:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska

Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16:00 – 19:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych /Park przy CK
16:30 – 17:30 Abraham Arzate „The record breaker”
17:30 – 18:15 Cie du Trottoir „BAM!”
18:15 – 19:15 Abraham Arzate „The record breaker”
19:15 – 20:00 Cie du Trottoir „BAM!”

Centrum Kultury w Lublinie
18:00 – 19:00 Les Paraconteurs „Consequences”

Plac Litewski
17:30 – 18:15 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
18:15 – 19:00 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”
19:00 – 19:40 Marcel et ses drôles de femmes „Miss Dolly”
19.40 – 20.20 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”
20.20 – 21.00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
21:30 – Pokaz multimedialny/Fontanna

Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:30 – 17:30 Theater Irrwisch „Mudjumping”
17:30 – 18:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”
18:30 – 19:30 Theater Irrwisch „Wegenstreits Guests”
19:40 – 20:40 Claudio Mutazzi „Street Coffee”

Plac za Trybunałem
16:30 – 17:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
17:30 – 18:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
18:30 – 19:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
19:30 – 20:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
21:30 – 23:00 Urban Ninja, zawody trickline na wysokiej taśmie

Plac przy dawnym Teatrze im. H.Ch. Andersena
20:30 – 21:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
21:00 – 21:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”
21:30 – 22:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
22:00 – 22:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”

Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
21:00 – 22:00 El Cruce „Punto y Coma”

Plac po Farze
18:00 – 19:00 Mattatoio Sospeso „Out!”
20:00 – 20:45 Nelja¨ A¨ssa¨a¨ „The Best Cover Band in the World”
20:45 – 21:30 3Kings trio
21:30 – 22:00 Silk Sisters

Błonia pod Zamkiem

16:00 – 19:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem
17:00 – 18:00 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było” /Duży namiot
20:30 – 21:30 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było” /Duży namiot
23:00 – 00:00 Rajzefiber /Klub festiwalowy „Bar Żongler”
00:00 – 3 Kings trio /Klub festiwalowy „Bar Żongler”

Plac Zamkowy
22:00 – 23:00 Deus Ex Machina „Galileo”


 

SOBOTA // 29 lipca 2017

10:30 – 21:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska,Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski /ul. Wieniawska

Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
12:00 – 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych /Park przy CK
16:00 – 17:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”
17:00 – 18:00 Cie du Trottoir „BAM!”
18:00 – 19:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”

Centrum Kultury w Lublinie
18:00 – 19:00 Kolektyw Kejos „Pitagoras 3D”

Plac Litewski
16:30 – 17:15 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”
17:15 – 18:10 Claudio Mutazzi „Street Coffee”
18:15 – 19:00 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”
19:00 – 19:40 Marcel et ses drôles de femmes „Miss Dolly”
21:30 – Pokaz multimedialny/Fontanna

Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:00 – 17:00 Abraham Arzate „The record breaker”
17:00 – 18:00 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
18:00 – 19:00 Abraham Arzate „The record breaker”
19:40 – 20:30 Cie du Trottoir „BAM!”

Plac za Trybunałem
18:30 – 19:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
19:30 – 20:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
20:30 – 21:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
21:00 – 21:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”
21:30 – 22:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
22:00 – 22:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”

Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
17:00 – 17:30 Stefano Di Renzo „Hold on”
19:00 – 19:30 Stefano Di Renzo „Hold on”
21:00 – 22:00 El Cruce „Punto y Coma”

Plac po Farze
17:00 – 18:00 Murmuyo „!FUERA!”
18:00 – 19:00 Mattatoio Sospeso „Out!”
19:00 – 20:00 Murmuyo „!FUERA!”
19:30 – 20:30 Rajzefiber /Próba Cafe ul. Grodzka 5a
20:30 – 21:30 Kapela Timingeriu
22:30 – 23:30 Orchestre international du VETEX

Błonia pod Zamkiem

15:00 – 20:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem

15:30 – 17:00 Teatro Tatro „Circus Charms” /Namiot Biały

20:00 – 21:00 Collectif de la Bascule „Rien nest moins sur” /Duży namiot
23:00 – 23:30 Kapela Timingeriu /Klub festiwalowy „Bar Żongler”
23:30 – 00:30 Cabaret /Klub festiwalowy „Bar Żongler”
00:30 – 01:30 Orchestre international du VETEX /Klub festiwalowy „Bar Żongler”

Plac Zamkowy
21:30 – 22:30 Deus Ex Machina „Galileo”

Tarasy Zamkowe
14:00 – 14:30 Silk Sisters
15:00 – 18:30 Warsztaty Cyrkowe
19:00 – 19:30 Silk Sisters


 

NIEDZIELA 30 lipca 2017

9:30 – 20:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul. Wieniawska

Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
12:00 – 17:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych /Park przy CK
16:00 – 16:45 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”
16:45 – 17:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
17:30 – 18:15 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”

Centrum Kultury w Lublinie
17:30 – 18:30 Kolektyw Kejos „Pitagoras 3D”

Plac Litewski
16:00 – 17:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
18:00 – 19:00 Kacper Wydmański “Wydmański Show”
18:00 – 19:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”
21:30 – Pokaz multimedialny/Fontanna

Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:00 – 17:00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
17:00 – 18:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”
18:00 – 19:00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”
19:00 – 20:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”

Plac za Trybunałem
17:00 – 18:00 Cie du Trottoir „BAM!”
17:00 – 18:00 Abraham Arzate „The record breaker”
19:00 – 20:00 Cie du Trottoir „BAM!”
19:00 – 20:00 Abraham Arzate „The record breaker”
20:30 – 21:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
21:00 – 21:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”
21:30 – 22:00 Krystian Minda „Połykacz mieczy”
22:00 – 22:30 Marcin Ex Styczyński „Plucie ogniem”

Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
16:00 – 16:30 Stefano Di Renzo „Hold on”
18:00 – 18:30 Stefano Di Renzo „Hold on”
21:00 – 22:00 El Cruce „Punto y Coma”

Plac po Farze

16:00 – 17:00 Murmuyo „!FUERA!”
17:00 – 18:00 Mattatoio Sospeso „Out!”

17:00 – 18:00 Murmuyo „!FUERA!”
18:00 – 19:00 Rajzefiber /Próba Cafe ul. Grodzka 5a
19:00 – 20:00 Kapela Timingeriu
20:00 – 21:00 Orchestre international du VETEX

Błonia pod Zamkiem
15:30 – 17:00 Teatro Tatro „Circus Charms” /Namiot Biały

15:00 – 19:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem

19:00 – 20:00 Collectif de la Bascule „Rien nest moins sur” /Duży namiot
22:30 – JAM muzyczny (Kapela Timingeriu + inni) /Klub festiwalowy „Bar Żongler”

Tarasy Zamkowe
14:00 – 14:30 Silk Sisters
15:00 – 18:30 Warsztaty Cyrkowe
19:00 – 19:30 Silk Sisters